KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7383123
nr 738 3123
Akvarell
Evert Ahlgren, Gamla brogatan, signerad Evert Ahlgren 1940, bladets mått: 39x53
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:15:22
26/1 00:10:31